Woskowe świece rurkowe

6.00 zł

Ilość 
+-

Woskowe świece rurkowe - jeżeli masz kłopoty z zatokami, nieżytem nosa, nadmiarem woskowiny, czujesz szumy, dzwonienie w uszach, boli cię głowa, masz migrenę, jesteś zestresowany i podrażniony; SPRÓBUJ ŚWIECOWANIA USZU !

2 szt. w opakowaniu

Poproś o pomoc drugą osobę, która będzie czuwać nad przebiegiem zabiegu. Połóż się na boku i odsłoń ucho. Teraz osoba przeprowadzająca świecowanie Twojego ucha powinna nasmarować kremem małżowinę uszną, oraz wlot kanału usznego. Proszę zapalić odpowiedni koniec świecy (bez blaszki) i delikatnym, lecz stanowczym ruchem włożyć drugi koniec do kanału usznego.  Palącą się świecę należy trzymać pionowo zakrywając dłonią małżowinę, tak aby dym nie wydostawał się z boku. Usłyszysz lekkie trzaski i zmianę ciśnienia w uchu. Po spaleniu się świecy do poziomu blaszki należy wyjąć niedopałek i wrzucić go do szklanki z wodą, a ucho delikatnie oczyścić wacikiem na patyczku.  Teraz przechodzimy do drugiego ucha i powtarzamy zabieg.  Ważne jest, aby podczas jednego zabiegu było świecowane obydwoje uszu.

 

Działanie świecy rurkowej oparte jest na podciśnieniu, wywołanym spalaniem świecy. To ono  wprowadza w ruch powietrze w kanale usznym. Powstaje tzw. efekt kominowy. Następuje regulacja ciśnienia wewnątrz zatok.  Stężona para wzbogacona substancjami zawartymi w wosku pszczelim i ekstraktach ziołowych dostaje się do wewnątrz ucha. Prąd podciśnienia krążąc wyciąga osady i zanieczyszczenia z ucha ogrzewając je od środka. Równocześnie poprawia się krążenie krwi i limfy w okolicy ucha i zatok co wzmacnia system immunologiczny danego miejsca. Cały zabieg jest przyjemny i skuteczny, bez skutków ubocznych. W dniu wykonania zabiegu należy unikać przeciągów i mycia głowy. Wskazane jest, w celu zapewnienia właściwego procesu leczniczego, wykonanie trzech zabiegów w ciągu tygodnia.


  • Kod produktu:
    [AMBL0010]
  • Producent: AmberSMELL

wabusiness template